Een woning kopen in Verspreide huizen in het Oosten, Budel.

Probeer Walter gratis

Verkochte woningen in Verspreide huizen in het Oosten.

Benieuwd welke woningen in Verspreide huizen in het Oosten verkocht zijn? Bekijk de recentste, duurste en goedkoopste woningen van het afgelopen jaar.

Eerdere woningverkopen in Verspreide huizen in het Oosten

Een beperkte selectie woningen die meer dan een jaar geleden zijn verkocht. Deze eerdere verkopen geven geen actuele vraagprijzen of woningwaarden weer.

Leefomgeving

Meer geregistreerde misdrijven dan de meeste wijken in Cranendonck

Per 1.000 inwoners (12 mnd)
44,33
Totaal geregistreerd (12 mnd)
422
Woninginbraak
19
Diefstal
38
Geweld en bedreiging
96
Vernieling en openbare orde
38

Indicatief, op basis van geregistreerde misdrijven (politie/CBS) over de afgelopen twaalf maanden. Dit is geen officieel veiligheidsoordeel.

Bron: Politie/CBS· Cijfers t/m september 2026

Vraagprijzen en verkoopprijzen in Budel

De vraagprijs is wat de verkoper vraagt; geregistreerde verkoopprijzen laten zien wat kopers voor woningen in Budel betaalden. De geregistreerde verkopen uit het vorige volledige kwartaal geven je context bij het beoordelen van een vraagprijs, maar de mediane verkoopprijs is geen waardebepaling van een specifieke woning.

De bredere woningmarkt in Budel

Een huis kopen in Budel? De mediane verkoopprijs lag in het vorige volledige kwartaal rond € 457.000.

Bijgewerkt: oktober 2026

Ontsla je aankoopmakelaar. Daar word je altijd wijzer van.