De gemiddelde vierkantemeterprijs in L. Napoleonplantsoen en omgeving is € 6,285/m²
De lokale woningmarkt in L. Napoleonplantsoen en omgeving.
Als je investeert in een huis in L. Napoleonplantsoen en omgeving zit je goed. De gemiddelde woningprijs nam toe het afgelopen jaar met 10.0% tot een gemiddelde prijs van € 6,285 per vierkante meter. Hiermee doet L. Napoleonplantsoen en omgeving het beter dan de gemiddelde woningprijs in gemeente Utrecht. Hier nam toe de gemiddelde huizenprijs met 2.0% tot € 5,328 per vierkante meter. In verhouding met de rest van Nederland loopt L. Napoleonplantsoen en omgeving voor. In heel Nederland stegen de prijzen met 6.0%.
Bieden op een huis in L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht?
Een huis kopen in L. Napoleonplantsoen en omgeving is een stuk simpeler dan een makelaar het misschien laat klinken. Laat je niet ophitsen door enge spookverhalen over de huizenmarkt. Met de inside info van Walter wordt de huizenmarkt een stuk eerlijker. Check de cijfers wanneer het jou uitkomt, gewoon vanuit je slaapkamer. Met de data van Walter maak je slimmere keuzes op huizenjacht.
Wonen in L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht.
In de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht is het rustig wonen. Met een bevolkingsdichtheid van 4,314 mensen per vierkante kilometer en 600 huishoudens weet je zeker dat je genoeg aanspraak kan vinden. De meeste mensen in L. Napoleonplantsoen en omgeving zijn tussen de 25 tot 45 jaar oud en in totaal zijn er 130 gezinnen. Het gemiddelde huishouden bestaat uit een persoon, dus er is genoeg leven voor een young professional. De grootste bevolkingsgroep is in deze oerhollandse wijk tussen de 25 tot 45 jaar, wat je terugziet in de hoeveelheid eenpersoonshuishoudens. Verder is 16% van de inwoners tussen de 0 tot 15 jaar, 14% tussen de 15 tot 25 jaar en 8% tussen de 65 jaar of ouder.