Een woning kopen in Bakel in Bakel.
Ga je een woning kopen in Bakel in Bakel in gemeente Gemert-Bakel? In Bakel kan je prachtig wonen. Op dit moment zijn er 17 woningen te koop. Wie weet zit jouw plek onder de zon er wel tussen.
Verkochte woningen in Bakel.
Benieuwd naar welke woningen het het best hebben gedaan in Bakel? Check hier de meest recente, duurste en goedkoopste woningen die in het laatste jaar zijn verkocht.
Aankoopmakelaar in Bakel
Zoek je een huis in Bakel? Walter Aankoopservice staat voor je klaar! Met onze data-analyse weten we precies wat de waarde van een woning is en hoeveel je moet bieden. Geen gedoe, gewoon slimme begeleiding bij elke stap van het aankoopproces. Of je nu een starter bent of een doorgewinterde koper, wij maken het eenvoudig en transparant. Laat ons je helpen om de beste deal te sluiten en de perfecte woning te vinden. Kies voor Walter en koop met vertrouwen!
Woningmarkt Bakel
De vastgoedmarkt in Bakel laat een actieve ontwikkeling zien. In het afgelopen kwartaal zijn er 18 huizen verkocht, vergeleken met 9 in het kwartaal daarvoor. De gemiddelde transactieprijs ging van 484.278 euro naar 538.263 euro. Per vierkante meter daalde de gemiddelde transactieprijs van 3.520 euro naar 3.465 euro. De gemiddelde vraagprijs steeg van 470.667 euro naar 566.167 euro. Daarnaast is de gemiddelde WOZ-waarde in 2024 430.743 euro, vergeleken met 404.175 euro in 2023. Dit wijst op een dynamische markt met toenemende interesse.
Walter Living is geregistreerd in Nederland op het adres Walter Tech, B.V. Singel 542, 1017AZ, Amsterdam. Ons KvK-nummer is 73708585 en ons BTW-nummer is NL859636033B01.
Liever even contact via WhatsApp? Stuur een appje naar +31 85 080 68 60