Een woning kopen in Bloemhof in Rotterdam.
Wil je een woning kopen in Bloemhof in Rotterdam in gemeente Rotterdam? In Bloemhof kan je bruisend wonen. Op dit moment zijn er 24 woningen op de markt. Wie weet zit jouw nieuwe stekkie er wel tussen.
Gemiddeld is er fors overboden in de afgelopen 12 maanden in Bloemhof
8.8%
8.8%
Het percentage bewoners tussen de 25 tot 45 jaar in Bloemhof is
32%
Sources: Land Registry, WOZ Value Counter, CBS & Walter Living
Verkochte woningen in Bloemhof.
Benieuwd naar welke woningen het het slechts hebben gedaan in Bloemhof? Check hier de meest recente, duurste en goedkoopste woningen die in het laatste jaar zijn gewisseld van eigenaar.
What's my home worth in deze buurt? Find out with the free online valuation for your home.Click here for more information.
Wonen in Bloemhof in Rotterdam.
In de buurt Bloemhof in Rotterdam is het levendig wonen. Met een bevolkingsdichtheid van 18,351 bewoners per vierkante kilometer en 6,695 huishoudens weet je zeker dat je altijd aanspraak kan vinden. De meeste bewoners in Bloemhof zijn tussen de 25 tot 45 jaar oud en in totaal zijn er 2,415 gezinnen. Het gemiddelde huishouden bestaat uit twee personen, dus er is genoeg te doen voor een gezin. De meeste mensen zijn in deze diverse buurt tussen de 25 tot 45 jaar, wat je terugziet in de hoeveelheid tweepersoonshuishoudens. Verder is 19% van de inwoners tussen de 0 tot 15 jaar, 15% tussen de 15 tot 25 jaar en 10% tussen de 65 jaar of ouder.
De lokale huizenmarkt in Bloemhof.
Als je woningbezitter wordt in Bloemhof zit je gewaagd. De gemiddelde woningprijs nam toe het afgelopen jaar met 6.0% tot een gemiddelde prijs van € 3,339 per vierkante meter. Hiermee doet Bloemhof het slechter dan de gemiddelde woningprijs in gemeente Rotterdam. Hier nam toe de gemiddelde huizenprijs met 7.0% tot € 4,264 per vierkante meter. In verhouding met de rest van Holland loopt Bloemhof achter. In heel Nederland stegen de prijzen met 7.0%.
De woningprijzen in Bloemhof zijn het afgelopen jaar toegenomen met
6.0%
6.0%
De gemiddelde prijs per vierkante meter in Bloemhof is
€ 3,339/m²
Sources: Land Registry, WOZ Value Counter, CBS & Walter Living
Bieden op een woning in Bloemhof in Rotterdam?
Een huis kopen in Bloemhof is een stuk minder ingewikkeld dan een makelaar het misschien laat lijken. Laat je niet opjagen door enge spookverhalen over de oververhitte woningmarkt. Met de inside info van Walter wordt de huizenmarkt een gelijk speelveld. Check de cijfers wanneer het jou uitkomt, gewoon vanuit je studeerkamer. Met de data van Walter maak je slimmere keuzes op huizenjacht.
Take a look at surrounding neighborhoods.
Make all the right homebuying moves — No BS. Pinky promise.
Sneak a peek behind every front door.
Enter any full home address