De gemiddelde prijs per vierkante meter in Kogerveld is € 4,008/m²
De lokale woningmarkt in Kogerveld.
Als woningbezitter in Kogerveld zit je goed. De gemiddelde prijs van een woning groeide het afgelopen jaar met 8.0% tot een gemiddelde prijs van € 4,008 per vierkante meter. Hiermee doet Kogerveld het beter dan de gemiddelde prijs van een woning in gemeente Zaanstad. Hier groeide de gemiddelde huizenprijs met 6.0% tot € 4,288 per vierkante meter. In verhouding met de rest van Holland loopt Kogerveld voor. In heel Nederland stegen de prijzen met 6.0%.
Bieden op een woning in Kogerveld in Zaandam?
Een huis kopen in Kogerveld is een stuk simpeler dan een makelaar het misschien laat lijken. Laat je niet ophitsen door enge spookverhalen over de woningmarkt. Met de inside info van Walter wordt de huizenmarkt een gelijk speelveld. Check de cijfers wanneer het jou uitkomt, gewoon vanuit je bank. Met de data van Walter maak je slimmere keuzes op huizenjacht.
Wonen in Kogerveld in Zaandam.
In de buurt Kogerveld in Zaandam is het rustig wonen. Met een bevolkingsdichtheid van 3,380 mensen per vierkante kilometer en 1,560 huishoudens weet je zeker dat je genoeg aanspraak kan vinden. De meeste mensen in Kogerveld zijn tussen de 25 tot 45 jaar oud en in totaal zijn er 555 gezinnen. Het gemiddelde huishouden bestaat uit twee personen, dus er is genoeg te doen voor een gezin. De meeste mensen zijn in deze gemengde buurt tussen de 25 tot 45 jaar, wat je terugziet in de hoeveelheid tweepersoonshuishoudens. Verder is 17% van de inwoners tussen de 0 tot 15 jaar, 12% tussen de 15 tot 25 jaar en 14% tussen de 65 jaar of ouder.