Moet ik het bedrag dat ik overbied uit eigen zak betalen?

Niet per se. Het bedrag dat je via je hypotheek kunt financieren, hangt af van de taxatiewaarde van de woning, niet van de vraagprijs.

Als het winnende bod hoger is dan de taxatiewaarde, moet je mogelijk het verschil zelf betalen. Maar dit is niet altijd het geval. Walter helpt je vooraf de werkelijke waarde van de woning te begrijpen, zodat je een weloverwogen beslissing kunt nemen over wat realistisch is binnen jouw financiële situatie.

💡 Benieuwd hoe Walter je helpt om het juiste bod te bepalen en een mogelijke taxatiekloof in te schatten? Lees hoe Walter je helpt bij het bepalen van je bod →

Gratis een online aankoopgesprek plannen

Plan een vrijblijvend gesprek, ontdek direct wat dit huis waard is en ontvang persoonlijk aankoopadvies.

Beschikbare tijden laden...

Regel de financiering…

Nee, Walter geeft geen hypotheekadvies. Wij richten ons volledig op het vinden en aankopen van de juiste woning. Van het analyseren van de woningwaarde tot het opstellen van een sterk bod. Wij helpen je met jouw aankoopstrategie, niet met het afsluiten van een hypotheek. Lees verder →

De één helpt je om het slimste bod uit te brengen. De ander heb je nodig voor je hypotheek. Samen ondersteunen ze jouw aankooptraject. Ieder op hun eigen manier. Lees verder →

Walter Living is geregistreerd in Nederland op het adres Walter Tech, B.V. Singel 542, 1017AZ, Amsterdam. Ons KvK-nummer is 73708585 en ons BTW-nummer is NL859636033B01.

Diensten

Bedrijf

Liever even contact via WhatsApp? Stuur een appje naar +31 85 080 68 60

Walter Living, BV. Alle rechten voorbehouden.