Een woning kopen in Rheezerend, Dedemsvaart.

Eerdere woningverkopen in Rheezerend

Een beperkte selectie woningen die meer dan een jaar geleden zijn verkocht. Deze eerdere verkopen geven geen actuele vraagprijzen of woningwaarden weer.

Leefomgeving

Meer geregistreerde misdrijven dan de meeste wijken in Hardenberg

Per 1.000 inwoners (12 mnd)
26,64
Totaal geregistreerd (12 mnd)
348
Woninginbraak
45
Diefstal
21
Geweld en bedreiging
40
Vernieling en openbare orde
43

Indicatief, op basis van geregistreerde misdrijven (politie/CBS) over de afgelopen twaalf maanden. Dit is geen officieel veiligheidsoordeel.

Bron: Politie/CBS· Cijfers t/m september 2026

Vraagprijzen en verkoopprijzen in Dedemsvaart

Vraagprijzen worden door verkopers bepaald, terwijl geregistreerde verkoopprijzen laten zien wat kopers betaalden voor verkochte woningen. De geregistreerde verkopen in Dedemsvaart van het vorige volledige kwartaal geven context bij het beoordelen van een vraagprijs, maar de mediane verkoopprijs is geen waardebepaling van een specifieke woning.

De bredere woningmarkt in Dedemsvaart

Een huis kopen in Dedemsvaart? De mediane verkoopprijs was ongeveer € 306.000 in het vorige kwartaal.

Bijgewerkt: oktober 2026

Ontsla je aankoopmakelaar. Daar word je altijd wijzer van.